12.03.2025[events]

Юля Карпова об’єднала людей навколо благодійності

Благодійний фонд «Юлині Бабусі», заснований радіоведучою Хіт FM Юлею Карповою, продовжує дарувати тепло й турботу самотнім літнім людям. Цієї зими Юля Карпова, завдяки допомозі однодумців, підтримувала бабусь і дідусів у притулках, допомагала багатодітним сім’ям та українським військовим, а також покращувала умови проживання для своїх підопічних.

Юля Карпова об'єднала людей навколо благодійності

Фонд відзвітував про підсумки зими у соцмережах, подякувавши кожному, хто підтримує самотніх стареньких:

Дякуємо кожному, хто долучився та долучається до допомоги. Бо у самотніх стареньких людей немає крутіших онуків, ніж ми з вами, написала засновниця БФ Юля Карпова

Завершення сезону стало особливим — фонд взяв участь у фестивалі «Коло Свароже», де не лише збирав кошти для одиноких стареньких, а й представив ветеранський бізнес Героя України Сергія Пономаренка.

Юля Карпова об'єднала людей навколо благодійності
Юля Карпова

Допомога стареньким, військовим і сім’ям у скруті: що вдалося зробити за зиму:

  • Підопічні притулків отримали святкові подарунки — фонд передав солодощі, теплі речі та все необхідне для зимового періоду.
  • Допомога сім’ям у скруті — забезпечили продуктами та засобами гігієни багатодітні родини, сім’ї з дітьми з інвалідністю та малозабезпечених пенсіонерів.
  • Підтримка військових — передали 5 тепловізійних камер для Сил безпілотних систем ЗСУ, допомогли 63-ій окремій механізованій бригаді із закупкою обігрівачів, акумуляторів, хімічних грілок та кевларових устілок, а також відправили продукти, засоби догляду та речі першої необхідності.
  • Оформили передплату на періодичні видання для притулків, щоб бабусі та дідусі мали що читати.
  • Закупили обладнання та допомогли з ремонтами — придбали кухонну техніку, обладнання для водопостачання, а також відремонтували ліфт у притулку в Горностайполі.
  • Допомогли з опаленням — купили дровокол для притулку в Прибірську, щоб старенькі не мерзли взимку.
  • Загалом за зиму зібрали 910 000 гривень для підтримки бабусь і дідусів.
Юля Карпова об'єднала людей навколо благодійності

«Коло Свароже»: тепла зустріч і перший ветеранський бізнес

На початку весни на Арт-завод Платформа фонд «Юлині Бабусі» представив свої благодійні ініціативи в межах фестивалю «Коло Свароже». Гості могли придбати килимки-кружечки від пані Валентини, мед і свічки ручної роботи від Сергія Пономаренка, зробити донат або принести подарунки для самотніх бабусь.

Особливою подією стала перша презентація бізнесу Героя України Сергія Пономаренка. Його натуральний мед і свічки — не лише якісний продукт, а й можливість підтримати ветерана, який після війни розпочав власну справу та допомагає коханій у благодійній діяльності.

Благодійний фонд «Юлині Бабусі»

Найбільше цей захід запам’ятався атмосферою затишку, турботи й добрих традицій. На столі фонду стояла велика миска з цукерками, і діти могли брати їх, скільки хотіли — так само, як колись бабусі пригощали своїх онуків. Килимки від пані Валентини викликали справжню хвилю ностальгії: відвідувачі згадували рідних, розповідали історії про рукоділля у своїх сім’ях, а хтось навіть вирішив навчитись плести такі ж. Зворушливим моментом став подарунок від сусідів по маркету, які займаються лазерним гравіюванням: дізнавшись про діяльність фонду, вони передали стареньким дерев’яні веснянки — символ тепла й нового життя.

До того ж в межах фестивалю відбувся благодійний майстерклас «Листівка для бабусі», який провела художниця Ірина Вале. Учасники створювали колажі, які можна було забрати собі або передати бабусям із притулків, якими опікується фонд. Майстерклас об’єднав людей навколо творчості та благодійності, адже всі внески пішли на підтримку підопічних фонду.

Серед гостей був ведучий Микола Матросов, який підтримав ініціативу та наголосив, як важливо допомагати людям, які залишилися без підтримки.

До благодійного стенду завітала також ведуча Хіт FM, фотографиня й волонтерка Оля Громова. Вона не лише фотографувала подію, а й долучилася до майстеркласу і створила власну листівку для бабусь.

Благодійний фонд «Юлині Бабусі»

Як це було? Дивіться сюжет 5 каналу

Медіапартнер фонду 5 канал завітав на подію, щоби показати, як фонд «Юлині Бабусі» підтримує самотніх літніх людей, а українці долучаються до доброї справи. Дивіться сюжет і дізнавайтеся більше за посиланням.

Долучайтеся до сторінок фонду «Юлині Бабусі» в соцмережах:

Comments

[Fashion]

Ювілейний сезон OFD

Ювілейний сезон OFD: модна подія на перетині стилю та сенсів

Наприкінці квітня 2025 року в Одесі відбувся 30-й ювілейний сезон Odessa Fashion Day (OFD) — […]

OFD: 15 років пульсу української моди

OFD: 15 років пульсу української моди

У квітні 2025 року Одеса прийме 30-й ювілейний сезон Odessa Fashion Day (OFD) — незалежної […]

AISENBERG: можливості джинсового одягу безмежні

AISENBERG: можливості джинсового одягу безмежні

Український бренд AISENBERG знову підтверджує: можливості джинсового одягу безмежні. Тканина, яка на перший погляд здається […]

[People]

Акторка Катя Кузнєцова відвідала соціальну квартиру для жінок з дітьми

Акторка Катя Кузнєцова відвідала соціальну квартиру для жінок з дітьми

Зірка серіалу «Кохання та полум’я», прем’єра якого з успіхом пройшла в ефірі СТБ цієї весни, […]

IVAN LIULENOV & DAMNITSKYI йдуть на Євробачення

IVAN LIULENOV & DAMNITSKYI йдуть на Євробачення

На даху київського простору JUST IN CINEMA, серед ароматної шовковиці та квітучих каштанів, відбулася яскрава […]

Микола Луценко озвучив прогноз для світу Get Ready

Микола Луценко озвучив прогноз для світу Get Ready

9 червня — подвійна прем’єра: легендарний телеведучий Микола Луценко знову в ефірі ICTV2 у програмі […]

[ShowBiz]

Микола Луценко озвучив прогноз для світу Get Ready

Микола Луценко озвучив прогноз для світу Get Ready

9 червня — подвійна прем’єра: легендарний телеведучий Микола Луценко знову в ефірі ICTV2 у програмі […]

Ann in Black: якщо ти це слухаєш - це твій знак

Ann in Black: якщо ти це слухаєш — це твій знак

Виконавиця Ann in Black знову випускає нову пісню після недовгої паузи. Трек “Знак” — як […]

YAKTAK експерементує та показує себе з іншого боку

YAKTAK експерементує та показує себе з іншого боку

Український виконавець YAKTAK тішить слухачів і нарешті презентує новий трек Цілую малинові. Ця пісня про […]

[Music]

[Events]

IVAN LIULENOV & DAMNITSKYI йдуть на Євробачення

IVAN LIULENOV & DAMNITSKYI йдуть на Євробачення

На даху київського простору JUST IN CINEMA, серед ароматної шовковиці та квітучих каштанів, відбулася яскрава […]

Фонд Янголи Хвостиків створив казку заради тварин

Фонд Янголи Хвостиків створив казку заради тварин

Парк «Наталка» на Оболоні перетворився на справжню казку — саме там фонд «Янголи Хвостиків» за […]

Найкраща українка в професії 2025

Найкраща українка в професії 2025: у столиці нагородили переможниць

У Києві реалізували самий престижний соціальний проєкт для жінок-професіоналок VIІ НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ «НАЙКРАЩА УКРАЇНКА В […]

Scroll Up