27.03.2024[goodlife]

Єфросиніна та Тополя стали спікерами менторської програми

Маша Єфросиніна та Тарас Тополя стали спікерами менторської програми «Покоління Перемоги». Освітня фундація має на меті сприяти молодим людям розкрити їхній потенціал та допомогти їм знайти своє призначення на порозі дорослого життя.

Наразі українська молодь долає важкий шлях до майбутнього: життя на прифронтових та прикордонних територіях, розбиті школи, обстріли, ускладнений доступ до освіти. Їхні історії — від окупації до волонтерства, розробки власних проєктів та відновлення країни після втрат — дійсно надихають. Вони є рушієм та прикладом надзвичайних змін, і кожен із нас може й мусить підтримувати їх.

Команда GoGlobal має багаторічний досвід роботи з підлітками, тож добре знається на їхніх проблемах та розуміє запити. Провівши серію глибинних інтерв’ю зі старшокласниками, фундація запускає менторську програму «Покоління перемоги», що є логічним продовженням мотиваційно-освітньої програми «Покоління Перемоги» — про хлопців та дівчат, які продовжують жити, створювати, допомагати, формувати громадянське суспільство на прикордонних та деокупованих територіях.

Її основна мета — дати можливість молодим людям пізнати себе, розкрити свої сильні сторони, знайти мотивацію до навчання, соціалізуватися та втілити в життя творчі й соціальні проєкти. Першими до програми долучаються підлітки з Сумської, Чернігівської та Харківської областей в березні-червні 2024 року.

Мене дуже мотивує те, що попри війну й страшенні руйнування, наші діти не втрачають віру і мрії. Там, де неможливо, вони організовують навчання для молодших, дбають і про екологію і про розвиток громад. Це показує їхній величезний потенціал, а також бажання бути почутими. А тому ми з командою запускаємо для них менторську програму “Покоління Перемоги”, де у підлітків будуть дорослі наставники та мотиваційні спікери, які надихатимуть та допомагатимуть, стануть опорою та підтримкою, — зазначає директорка освітньої фундації GoGlobal Тетяна Коврига

Єфросиніна та Тополя стали спікерами менторської програми
Маша Єфросиніна

І ця унікальна програма, що включатиме низку заходів та активностей, передбачає створення саме такого сприятливого середовища. На учасників чекають три місяці навчання, два з яких проходять у форматі інтенсивного вивчення 8 фокусних тем (блоків). Тематика блоків актуальна для відповідної вікової категорії та враховує формування ключових компетентностей учнівства, визначених у Державному стандарті профільної середньої освіти. Третій, завершальний місяць МП проходить у форматі індивідуальної роботи дитини з ментором: учасники завершують опис власного ікігай, а також вибудову свого кар’єрного та освітнього вектора. Шляхами реалізації даної програми є індивідуальна робота, консультації, тестування, групові заняття, дослідження,  менторинг, а також виконання завдань учасниками, що допоможуть сформувати передбачені програмою компетентності. Програма передбачає дві групові натхненні зустрічі з видатними особистостями та зірковими спікерами, якими стали телеведуча та співзасновниця “Фонд Маша” Маша Єфросиніна та соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, а також підтримку ментора у створенні карти індивідуального розвитку. Такий винятковий підхід допоможе молоді досягти найвищого щабля саморозвитку. 

Єфросиніна та Тополя стали спікерами менторської програми
Тарас Тополя

Фахівці GoGlobal розробили план роботи та заходів, враховуючи як індивідуальні особливості, так і загальну оцінку можливостей учасників. На основі аналізу ця програма запускається для 144 старшокласників (учні десятих класів), що будуть розділені на 12 команд, з якими працюватимуть 12 менторів, 12 кураторів і 8 мотиваційних спікерів. Протягом 3-місячного інтенсиву на школярів чекає можливість опрацювати командну роботу та лідерство, ефективні навички комунікацій, резистентність та формування самоідентифікації, соціальні ініціативи та волонтерство, пройти профорієнтаційний воркшоп, а також надолужити освітні втрати, спричинені агресією Росії проти України.

Аби підвищити рівень інформованості суспільства щодо «Покоління перемоги» молоді, яка формує наше майбутнє, — GoGlobal висвітлила історії вражаючої боротьби та успіху молоді на лайтбордах київських станцій метро, зокрема «Майдан Незалежності», «Арсенальна»,  «Університет та  «Печерська». На кожному з них є QR-code, відсканувавши який всі охочі отримали змогу долучитися до програми менторства й стати джерелом натхнення для її учасників.

Наразі учням 10-х класів з Сумської, Чернігівської та Харківської областей пропонується долучитися до програми та зареєструватися за посиланням https://forms.gle/155QAMRhqTXL2otd9. Відібрані учасники зможуть розкрити свої сильні сторони, прокачати комунікаційні скіли, лідерство,

Менторська програма «Покоління перемоги» реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» – UCBI. 

Comments

[Fashion]

Tatil Collection by CHER`17

Tatil Collection by CHER`17: світ гармонії та чуттєвості

Український масмаркет бренд CHER’17 презентує нову мініколекцію Tatil, натхненну концепцією quiet luxury. Її особливість у […]

TWICE: ода весняній ніжності та романтиці

TWICE: ода весняній ніжності та романтиці

Всього у двох строфах Леся Українка вмістила палітру емоцій, які ми відчуваємо щовесни: «Стояла я і слухала весну. Весна мені багато […]

стріт стайл від Lubava Sokol

Українці у Швейцарії: стріт стайл від Lubava Sokol

У Швейцарії редакція Best People Club стала свідком екстравагантної фотосесії від українського бренду Lubava Sokol. […]

[People]

Міша Крупін презентував кліп на пісню "Пароль"

Міша Крупін презентував кліп на пісню «Пароль»

Співак і музикант Міша Крупін презентував пісню і кліп “Пароль”. Як зазначив артист раніше в описі тизеру […]

Артур Боссо: кліп на авторську пісню "Ти Ангел"

Артур Боссо: кліп на авторську пісню «Ти Ангел»

Співак та волонтер Артур Боссо представив авторську пісню «Ти Ангел». Ця пісня присвячена нашим Ангелам захисникам. […]

KOVALEVSKiY & RAPHAiL: сингл Add Your Love

KOVALEVSKiY & RAPHAiL: сингл Add Your Love

Яскраві представники кальянного репу в Україні KOVALEVSKiY & RAPHAiL презентують свій новий сингл — Add […]

[ShowBiz]

Міша Крупін презентував кліп на пісню "Пароль"

Міша Крупін презентував кліп на пісню «Пароль»

Співак і музикант Міша Крупін презентував пісню і кліп “Пароль”. Як зазначив артист раніше в описі тизеру […]

Артур Боссо: кліп на авторську пісню "Ти Ангел"

Артур Боссо: кліп на авторську пісню «Ти Ангел»

Співак та волонтер Артур Боссо представив авторську пісню «Ти Ангел». Ця пісня присвячена нашим Ангелам захисникам. […]

Геля Зозуля: трек "Сьомий елемент"

Геля Зозуля: трек «Сьомий елемент»

Геля Зозуля презентувала новий трек, що розірвав TikTok та Instagram ще задовго до премʼєри, а […]

[Music]

[Events]

V'YAVA відкриває літній сезон в Саду Бажань

V’YAVA відкриває літній сезон в Саду Бажань

27 і 28 квітня в Саду Бажань на ВДНГ оновлений культурний артпростір V’YAVA чекатиме на […]

Олена Кравець: про розвиток акторської школи "Фенікс"

Олена Кравець: про розвиток акторської школи «Фенікс»

Під час творчої зустрічі, відома акторка та телеведуча Олена Кравець поділилась секретами зі студентами соціальної […]

Перше гумористичне шоу "Просмажка"

Перше гумористичне шоу «Просмажка»

17 квітня у концертному залі ATLAS відбудеться перше гумористичне шоу “Просмажка”. Цього вечора зіркові коміки […]

Scroll Up