16.11.2021[interview]

Віктор Лещинський: Робіть добрі справи, і життя вам віддячить

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор Лещинський розповів, про добрі справи, підтримку проекту «Я з тобою!» та діяльність власного благодійного фонду.

Віктор Лещинський: Робіть добрі справи, і життя вам віддячить
Віктор Лещинський
Що для Вас означає благодійність?

Віктор Лещинський: Не вкладаю у це поняття якийсь глобальний сенс. Просто допомагаю і все. Звісно, це роблю, якщо маю можливість. Добрі справи мають йти від щирого серця, не чекаючи взамін нічого.

Як відноситесь до інклюзії?

Віктор Лещинський: Вважаю, що інклюзія – це норма життя. Кожен має право бути щасливим та успішним. Дуже добре, що в нашій країні ця освітня система послуг стрімко розвивається. Ще років десь тому про неї майже ніхто не знав. Дітей із інвалідністю зачиняли вдома, і вони були приреченими на самотність. У суспільстві діяли нав’язані шаблони та кліше. Цих людей жаліли, а хтось навіть побоювався. Нині ж ситуація змінилася.

Віктор Лещинський: Робіть добрі справи
Юрій Іванов, Олена Момот, Віктор Лещинський
Чому Ви підтримали проект «Я з тобою!»?

Віктор Лещинський: До нашого БО «Благодійний Фонд Віктора Лещинського» звернулася співзасновниця БО «БФ «Діти Дітям» Олена Момот, аби ми підтримали цей проект. Моя команда із величезною радістю відгукнулася. Адже, як уже говорив, інклюзія – важливий крок для виховання толерантного суспільства. Тож разом із однодумцями допомагатимемо долати бар’єри цим діткам.

Чи потрібно із раннього віку залучати дітей до благодійності?

Віктор Лещинський: У малечу потрібно закладати основи гуманізму, співчуття, поваги до ближніх ще з дитячого садочку. І лише тоді вони будуть здатні допомагати ближнім. Тому, звісно, дітям треба показувати приклад та долучати до благодійних заходів.

У вас теж є власний благодійний Фонд. Розкажіть про нього

Віктор Лещинський: Вважаю, що будь-який бізнес має бути соціально відповідальним та приносити користь нашій державі. Тому й заснував власний благодійний Фонд, аби підтримувати талановитих людей та займатися соціально важливими питаннями. Девіз його на перший погляд здається дуже простим: «Будуємо Україну разом!». Однак цей вислів обрав не просто так. У ньому вбачаю величезний сенс у напрямку розбудови держави як такої. Це і у значенні безпосереднього будівництва, і у значенні духовного зростання нації.

Чим він займається?

Віктор Лещинський: Зараз моя команда за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts активно розвиває Національний музей архітектури та будівництва. Про такий культурний осередок мріяв уже давно, але тільки зараз у мене з’явилась нагода і можливість, аби втілити це в життя. Завдяки музею прагнемо популяризувати серед молоді будівничі професії. Уже віднайшли для нього тимчасове приміщення та почали збирати експонати. У майбутньому ж підшукаємо спеціальне місце, де зможемо спроектувати та збудувати вже ексклюзивне приміщення за міжнародними стандартами для нашого Музею. У нім передбачимо і використання сучасних інтерактивних технологій. За кілька днів запрацює і сайт нашого культурного осередку. Також постійно підтримуємо талановиту молодь, адже майбутнє нашої держави залежить саме від неї.

Віктор Лещинський: Робіть добрі справи
Яким чином підтримуєте молодь?

В.Лещинський: Провели вже кілька Всеукраїнських конкурсів: «Визначні місця України», «Новорічна листівка на будівельну тематику», «Розробка логотипу для музею архітектури та будівництва». Також заохочуємо студентів КНУБА до написання наукових робіт – кращим молодим-науковцям вручали премії та іменні годинники. Зараз готуємо черговий потужний Всеукраїнський конкурс для студенті та молодих спеціалістів «Будівництво та житлово-комунальне господарство очима митців».

Що це за конкурс?

Лещинський: Можу лише привідкрити завісу, адже положення конкурсу ще розробляються. Ми хочемо, аби митці через власні роботи показали гострі проблеми і своє ставлення до будгалузі та ЖКГ. Роботи оцінюватимуться за такими напрямками: скульптура, графіка, малюнок, дизайн. Плануємо запустити цей конкурс на День святого Миколая.

У чому полягає Ваш особистий секрет успіху?

Лещинський: Головне, треба любити людей, свою команду та справу. І тоді успіх буде гарантованим. А також позитивно міркувати. Робіть добрі справи, і життя вам віддячить…

Спілкувався Юрій Іванов

Фото: Володимир Ануфрієв 

Comments

[Fashion]

STEFANO LOMPAS: авторський бренд дизайнерського одягу та взуття

STEFANO LOMPAS: авторський бренд дизайнерського одягу

Нова колекція одягу від дизайнерського бренда STEFANO LOMPAS створена для впевнених у собі жінок, які […]

Best Fashion Awards 2021

Best Fashion Awards 2021: переможці

В Національному центрі «Український дім» відбулася дванадцята Церемонія вручення української професійної премії в сфері моди […]

коллекция бренда Eva Lendel

Less is More: коллекция бренда Eva Lendel

Бренд свадебных и вечерних платьев Eva Lendel представил обновленную коллекцию Less is More. Она воплощает […]

[People]

Наталья Гордиенко

Natalia Gordienko: Киев — мой второй дом

Звезда Евровидения 2021 Natalia Gordienko (Наталья Гордиенко) пребывая в Киеве, где снимался клип на ее […]

Наталья Власюк: благотворительность нужно воспитывать

Наталья Власюк: благотворительность нужно воспитывать

Дизайнер бренда Vlasna.Designer Наталья Власюк поддержала фотопроект проект «Дети Детям» и поделилась с создателем Благотворительного […]

Найкращі вихідні: совместный проект FILM.UA Group и Atlas Weekend

Найкращі вихідні: совместный проект FILM.UA Group и Atlas Weekend

Смотрите первый трейлер украинской комедии “Найкращі вихідні” под саундтрек от The HARDKISS, Onuka, alyona alyona […]

[ShowBiz]

VERKA SERDUCHKA: святкова прем’єра Wild Christmas

VERKA SERDUCHKA: святкова прем’єра Wild Christmas

Головна зірка країни VERKA SERDUCHKA презентувала новий трек, який, безсумнівно, стане знаковим хітом прийдешнього новорічного […]

Гурт ТНМК випустив першу частину альбому ВАТРА

Гурт ТНМК випустив першу частину альбому ВАТРА

Після трирічної паузи, гурт ТНМК презентував першу частину восьмої номерної платівки ВАТРА. Під час локдауну […]

Аліна Гросу приголомшила своїм шоу

Аліна Гросу приголомшила своїм шоу

Головна «Троянда» України Аліна Гросу приголомшила своїм шоу, зібрав аншлаг у Палаці «Україна». Ми дуже […]

[Music]

[Events]

Концерт KHMARA: праздник живой музыки

Концерт KHMARA: праздник живой музыки

15 декабря в 19:00 в Октябрьском дворце пройдет концерт KHMARA с новой программой звездного композитора […]

церемония награждения

Cabinet boss TOP 50: красная дорожка

В Киеве в Fairmont Grand Hotel прошла торжественная церемония награждения ежегодной бизнес премии Cabinet Boss […]

Cabinet Boss

Cabinet Boss. TOP-50

В Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної Всеукраїнської бізнес премії Cabinet […]

Scroll Up