21.03.2024[Announce]
В Києві пройде перше бар-шоу «Спільнота»
27-28 квітня в GNRTR пройде перше бар-шоу «Спільнота». Мета — об’єднати барменів та працівники індустрії гостинності для обміну досвідом та натхнення на творчість, а також підвищити культуру споживання. Також цей захід стане корисним надбанням для всіх поціновувачів коктейльної культури.
На гостей очікує 2 лекційні зали з унікальним освітнім матеріалом та 24 спікерами, дегустаційна зала, 6 топових барів країни з відомими бартендерами та 2 experience-room з незабутнім досвідом. Спеціально для “Спільноти” бари-учасники розроблять ексклюзивні коктейлі, які можна спробувати тільки на івенті.
Подія використовує cashless-систему, тому розрахуватись за коктейлі можна тільки карткою — готівка заборонена. Тому всім гостям “Спільноти” рекомендують подбати про безготівкові способи оплати заздалегідь.
Ідею створення шоу ми дбайливо виношували майже 4 роки, адже всі члени нашої команди мають великий досвід в індустрії, підсилений найкращими міжнародними кейсами і практиками. І зараз саме той час, коли нам необхідно обʼєднуватись, ділитись досвідом задля того щоб ставати сильнішими і рухати індустрію вперед! — поділилась Ірина Желдак, бренд-менеджер навчальної програми Diageo Bar Academy
“Спільнота” підтримує Незламних – 10% з продажів події передаються на підтримку Національного реабілітаційного центру “Незламні” (“Unbroken”).
Дата: 27-28 квітня
Адреса: м. Київ, вул. Михайла Грушевського 3, GNRTR
Квитки: https://spilnota.show
[Best People Talk]
[Music]
[Events]
Січневі вечори у Pepper’s Club та Caribbean Club
Київ — місто, де музика і добрі справи йдуть пліч-о-пліч, а заклади стають осередками культури, […]
Наші Кайдаші: Спіймали любов
Актор Євген Олійник, який під час повномасштабного вторгнення став театральним продюсером та створив один із самих […]
Під подушкою: як пройшов благодійний захід Даші Квіткової
Грандіозний концерт, активності від лідерів думок та перші півтора мільйона гривень донатів: у Києві відбувся […]
Comments