30.01.2024[goodlife]

Співачка Angela збирає гроші для України у європейських багатіїв

Angelа — одна з найтитулованіших королев краси міжнародного рівня родом з України та успішна співачка, яка розвиває власний “пісенний серіал”. Артистка поєднує моделінг з материнством, створенням пісень, роботою на сцені та благодійністю. Співачка Angela пройшла довгий шлях до успіху та планує охопити всі сфери, в яких може бути корисною. Так, її статус міжнародної королеви краси відкрив для неї двері перед міжнародною бізнес-елітою, яку вона планує змусити донатити на Україну ще активніше.

В інтерв’ю артистка розповіла про допомогу Охматдиту, заходи від Forbes на допомогу країні та нові релізи.

Співачка Angela збирає гроші для України у європейських багатіїв
Angela, ви успішна співачка та визнана королева краси в Україні. Що зараз вам більш подобається: участь у конкурсах краси чи співоча кар’єра?

Співачка Angela: Я дуже щаслива людина, тому що я займаюся улюбленою справою. Коли ти робиш улюблену справу, ти робиш усе із задоволенням. Якби це було якесь зобов’язання, тоді, так, я б збиралася з силами. Коли я пишу пісні або виступаю, то навпаки — відпочиваю від усього.

Ось зараз ми з моїми музикантами готуємо акустичну програму. Мої треки будуть звучати по новому, тому що ми будемо грати лише на традиційних інструментах: у нас барабан, клавіші, саксофон, гітара, бас-гітара — і це просто неймовірно! Це надихає, це дає сили. Тобто тут навпаки — завдяки цьому у мене є сили.

Зрозуміло, що і модельна історія теж дає наснаги — я люблю фотографуватися та позувати. Мене часто запитують: «Як ти встигаєш бути і моделлю, і співачкою?» — Одне іншому не заважає!

На початку року ви випустили новий сингл “Холодне місто”. Як виникла ідея?

Співачка Angela: Так, рік почався дуже активно. Пісня «Холодне місто» для тих, хто хоче почати нове життя у новому році та залишити у минулому болі та невдачі минулого. Пісня має чіткий меседж, важливий для кожного, хто почав рік з переосмислення минулого: Треба відпускати тих, хто не тримає. Не треба хапатися за минуле, яке лише робить боляче та не дає рухатися вперед.

Я хочу передати своїй аудиторії послання, що головне – це те, що ми є самі у себе. Кохання не треба шукати. Наша місія – навчитися кохати себе та стати кращою своєю версією.

Співачка Angela збирає гроші для України у європейських багатіїв
Я правильно розумію, що ваші сингли “Твої очі”, “Відпусти”, “В оригіналі” та “Холодне місто” перетворились в умовний пісенний серіал?

Співачка Angela: Так, вірно. Я є автором та виконавицею своїх пісень продовжую досліджувати теми, присвячені розриву та трансформації стосунків. Сингл «Холодне місто» є ліричним продовженням хітів «Твої очі», «Відпусти» та «В оригіналі».

Торік мій перший сингл «Твої очі» розповідав про почуття закоханості та віру в найкраще у нових стосунках. Трек «Відпусти» торкався теми руйнування відносин та рефлексій, пов’язаних з тим, що ми усвідомлюємо те, що наше кохання закінчилося. Але ми не маємо поки сил на розрив. Ну, а пісня «В оригіналі» розповідає про емоції після кінця довгих відносин».

«Холодне місто» має інший настрій, у порівнянні з минулими хітами. Це позитивний трек, присвячений тим, хто чекає на нове кохання у прийдешньому році і відкритий для цього нового досвіду, попри минулі болі.

Ви стали учасницею акції “Почуй дітей”, яка спрямована на допомогу дітям, постраждалим від війни. Як виникла ідея?

Співачка Angela: Благодійність — частина мого життя, якій я постійно приділяю час. Я не займаюся проєктами одноразово, це системна та масштабна робота. Наразі я сконцентрована на проєкті від Muscreators — «Почуй дітей!». В рамках акції артисти дали серію концертів на великих майданчиках столиці, кошти від яких будуть передані на користь дітей, що найбільше постраждали від війни. Наша мета зібрати кошти на пристрій АВТОРЕФКЕРАТОМЕТР HUVITZ – HRK 8000A, вартість якого — 279. 640 грн. Ця техніка буде передана у найбільший медичний заклад — Охматдит та допоможе десяткам тисяч дітей. Конкретно мені організатори акції доручили зібрати 30 тис грн.

У вас багато різних титулів на міжнародних конкурсах краси. Чи є плани знов взяти участь в подібних проєктах? ?

Співачка Angela: Я переможниця конкурсу Ms Top Ukraine 2023, тому надалі можу брати участь як суддя та бути в журі у всіх міжнародних конкурсах краси, чемпіонатах світу серед найкращих моделей та представників beauty-індустрії.

Рада представляти Україну та бути почесною гостею на заході Forbes Dinner, який відбудеться 16 лютого у Швейцарії. Подія обʼєднує представників великого бізнесу, владу та громадських діячів. Сподіваюсь, що мені вдасться ще раз нагадати про нашу країну та залучити допомогу для України.

Також планую залучити додаткові кошти на допомогу Україні на урочистій вечері на честь презентації проєкту “Повітря”, який реалізується спільно з ООН.

Сподіваюсь, мені вдасться нагадати про проблеми нашої країни. Я мама двох дітей та знаю, як це переживати за малечу. Зараз в моїх пріоритетах — допомога саме дітям, які постраждали від війни найбільше та підтримка матерей. Внаслідок війни ми отримали мільйони травмованих цими подіями дітей, тому нам потрібна уся можлива допомога, щоб виправити ці наслідки.

Співачка Angela збирає гроші для України у європейських багатіїв
На які новини від вас очікувати найближчим часом?

Співачка Angela: Я вже встигла відзняти відео на новий сингл “Холодне місто”. Це історія дівчини, що залишилась одна в яскравому, але холодному місті. Вона хвилюється та проживає розлуку, відпускає свої почуття. На екрані ми бачимо перевтілення від суму і розпачу до веселості і танців.

Ми з командою тиждень знімали матеріал, це була важка робота. Працювали майже цілодобово, але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Сподіваюсь відео вийде вже на початку лютого. Кліп до пісні обіцяє бути найбільш масштабним у моїй кар’єрі.

Скоро друга річниця з початку повномасштабної війни. Як змінилося ваше життя?

Співачка Angela: Звісно, змінилося все, і мій підхід до творчості теж. Лише після 24 лютого 2022 року, я почала саме в піснях шукати порятунку від жаху, який відбувається навколо та усього, що з цим пов’язано. Спасіння від війни потрібно шукати в коханні. Пісні заряджають оптимізмом, довірою. Музика надихає, звільняє від рамок, розширює горизонт. Після повномасштабного вторгнення я дивлюся на світ ширше і закликаю слухачів робити теж саме.

Що ви побажаєте українцям, у цей непростий час?

Співачка Angela: Тримайтеся. Чого б вам це не коштувало. Давайте собі можливість перепочити, іноді стати слабкими та поплакати – це нормально. Без болю немає щастя та змоги розвиватися. Ми сильні, сильніші, ніж думали раніше.. Ми зможемо не тільки пережити все, а й збудувати все ще краще. Просто повинні для своїх дітей. А поки – давайте насолоджуватися кожним днем.

Comments

[Fashion]

стріт стайл від Lubava Sokol

Українці у Швейцарії: стріт стайл від Lubava Sokol

У Швейцарії редакція Best People Club стала свідком екстравагантної фотосесії від українського бренду Lubava Sokol. […]

TWICE та JERRY HEIL: нова зіркова колаборація

TWICE та JERRY HEIL: нова зіркова колаборація

Популярна співачка та авторка пісень Jerry Heil вперше випускає власну колекцію одягу спільно із українським брендом TWICE. […]

Бренд ONE BY ONE та Катя Осадча: спільна колекція "Обійми"

Бренд ONE BY ONE та Катя Осадча: спільна колекція «Обійми»

Бренд ONE BY ONE та Фундація Катерини Осадчої представляє спільну колекцію одягу та аксесуарів на […]

[People]

АНТИТІЛА відіграли live show у Києві

АНТИТІЛА відіграли live show у Києві

У Київському Палаці Спорту гурт Антитіла відіграв live show, яке стало фінальним акордом навколосвітнього благодійного […]

Chekson та Alena Omargalieva

Chekson та Alena Omargalieva: ліричний фіт «Скільки ще»

Chekson і Alena Omargalieva переспівали хіт співака «Скільки ще». Пісня молодого артиста, яка після 24 […]

Потап випустив ліричний трек

Потап випустив ліричний трек

Потап випустив новий трек. Нову пісню репер і продюсер Потап присвячує українкам, які очікують повернення […]

[ShowBiz]

АНТИТІЛА відіграли live show у Києві

АНТИТІЛА відіграли live show у Києві

У Київському Палаці Спорту гурт Антитіла відіграв live show, яке стало фінальним акордом навколосвітнього благодійного […]

Chekson та Alena Omargalieva

Chekson та Alena Omargalieva: ліричний фіт «Скільки ще»

Chekson і Alena Omargalieva переспівали хіт співака «Скільки ще». Пісня молодого артиста, яка після 24 […]

Потап випустив ліричний трек

Потап випустив ліричний трек

Потап випустив новий трек. Нову пісню репер і продюсер Потап присвячує українкам, які очікують повернення […]

[Music]

[Events]

ГО FENIX CHARITY відвідав центр "ЯМаріуполь.Київ"

ГО FENIX CHARITY відвідав центр «ЯМаріуполь.Київ»

Днями засновниця ГО FENIX CHARITY Марина Філіпенко разом з постійними партнерами  БФ «Діти дітям», «БФ […]

СТБ запрошує на прем'єри телевізійного сезону весна-2024

СТБ запрошує на прем’єри телевізійного сезону весна-2024

Якими б різними не були наші шляхи, які б виклики не поставали перед нами, нас […]

Business Gravity 2024

Business Gravity 2024: перша Міжнародна бізнес-премія

У Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася Перша щорічна Міжнародна бізнес-премія «Business Gravity 2024. TOP — […]

Scroll Up