25.04.2022[goodlife]

Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine

26 квітня весь світ знов згадає про Чорнобиль. Під час війни його актуальність зросла, адже через 36 років після аварії росія знов погрожує світу новим Чорнобилем. Запрошуємо вас 26 квітня до перегляду музичного телемарафону за участі 16 українських та міжнародних музикантів — Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine.

Чорнобиль — не лише трагічна сторінка нашої історії, це і історія про перемогу та силу нації, коли не дивлячись на нищівні дії СРСР, українці змогли не лише вижити, а ліквідувати катастрофу та стати щитом для всієї Європи. Через 36 років після найбільшої техногенної катастрофи світу, росія — правонаступниця СРСР, вдалася до ядерного тероризму: понад 600 годин без зміни тримає в заручниках працівників Чорнобильської атомної станції, обстрілює танками найбільшу атомну станцію Європи та підриває там боєприпаси, знов бреше, замовчує та маніпулює інформацією. Можливо тому, що росія, як правонаступниця СРСР, так і не була притягнута до відповідальності за аварію 1986 року? 

Ми маємо донести всьому світу, що Чорнобиль – це ще один геноцид росії проти України, за який вона має відповісти, як і за воєнні злочини. 

Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine

В музичному телемарафоні Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine візьмуть участь українські та міжнародні музиканти проєкту Звуки Чорнобиля, серед яких Kazka, Сергій Міхалок, Олександр Чемеров, Стасік, KRUTЬ, Вагоновожатые, Atomic Simao, GusGus, Bjarki, Dub FX  та Telepopmusik, а також електронні музиканти Woo York, Voin Oruwu, Na Nich, Zavoloka, Feldelmelder, Kaiser. Ми почуємо не тільки пісні та побачимо кліпи, присвячені Чорнобилю, а також дізнаємось, як музиканти живуть під час війни, їх історії та слова підтримки.

Під час війни ми всі згадали, яку неймовірну силу та єднання нам дає українська музика, вона наче вплетена в наш генетичний код. Ми хочемо, щоб через українську музику та відчуття артистів проєкту Звуки Чорнобиля українці змогли почути та глибше зрозуміти свою історію, більше дізнались про Чорнобиль. Щоб історію Чорнобиля почули в Україні, щоб його почули й у світі різні люди, з різними музичними смаками, тому й артисти проєкту настільки різноманітні, — каже Валерій Коршунов автор проєкту Звуки Чорнобиля

Деяких з музикантів проєкту Звуки Чорнобиля війна торкнулась дуже сильно. Так будинок мами Жори з Atomic Simao був знищений у Стоянці під Києвом, а сама мама ледве вцілила у підвалі. Андрій з Woo York мешкав у Гостомелі, Стасік зараз у лавах ЗСУ, а Kazka співає гімн України на Таймс сквер у Нью Йорку, Сергій Міхалок звертається до білорусів та зі світовим туром підтримує ЗСУ. Na Nich та Voin Oruwu допомагають біженцям у Львові, тоді як Zavoloka та техно діджей Bjarki допомагають нашим в Берліні. 

Woo York випустили свіжий стрім в Чорнобилі, де разом з проєктом Help Chornobyl, збирають гроші для постраждалих від війни. Підтримати проєкт Help Chornobyl може зараз також кожен українець, просто купивши собі унікальну платівку Звуки Чорнобиля на сайті SoundsofChornobyl.com, або електронну версію альбому Звуки Чорнобиля на bandcam

Подивитись телемарафон Звуки Чорнобиля можна 26 квітня на 24 Каналі о 19:00 та на YouTube, та на Телебачення Торонто

Телемарафон Звуки Чорнобиля ми присвячуємо всім постраждалим та ліквідаторам внаслідок аварії на ЧАЕС 1986 року, працівникам Чорнобильської АЕС сьогодення, особливо тим, що в полоні окупантів відпрацювали 600-годинну найдовшу зміну в історії АЕС, працівникам Запорізької АЕС, які досі знаходяться під контролем окупантів. Всім українцям, що залишаються мужніми, роблять свою справу та захищають світ від проросійського лиха.

Важливо: 

36 років тому, у 1986 році аварія на Чорнобильській АЕС сталася через неправильно запроектований реактор у Москві, а звинуватили звичайних працівників. Через маніпуляції та замовчування тоталітарного режиму СРСР від наслідків аварії постраждала українська земля та мільйони українців, які ліквідували аварію і стали щитом для всієї Європи. 

Через 36 років, росія правонаступниця СРСР, замовчує та маніпулює, тримає в заручниках працівників атомної станції, загрожує світу новою ядерною катастрофою, атакуючи танками та підриваючи боєприпаси на найбільшій атомній станції Європи, від її дій знов страждає українська Земля та мільйони Українців. А головний контролюючий орган МАГАТЕ — як і 35 років назад, не бачить складу злочину, адже на керівних посадах там працюють росіяни. 

26 квітня весь світ знов згадає про Чорнобиль, але він не має про нього забувати, доки його уроки не будуть вивчені, а винуватці покарані. 

Comments

[Fashion]

AISENBERG DENIM створив мерч разом із ELLE Ukraine

AISENBERG DENIM створив мерч разом із ELLE Ukraine

У своїй співпраці два потужні гравці української модної галузі – бренд деніму AISENBERG і глянець […]

Cher'17

Cher’17: кампейн «Краса врятує»

Бренд Cher’17 презентує новий кампейн із ключовим меседжем «Краса врятує». За концепцію та її втілення […]

Колекція Fakecial Identify Ready Couture by Karavanska Umanska

Колекція Fakecial Identify Ready Couture by Karavanska Umanska

Презентація колекції бренду Karavanska Umanska під час Паризького тижня моди. Дует українських дизайнерок Оксана Караванська […]

[People]

NK Настя Каменських видала україномовний ЕР

NK Настя Каменських видала україномовний ЕР

На цьому тижні побачив світ трек #Цеємояніч, а ще артистка NK Настя Каменських випустила україномовні […]

YAROMIYA: щирість материнської любові у пісні "Син і дочка"

YAROMIYA: щирість материнської любові у пісні «Син і дочка»

Співачка YAROMIYA — яскраве обличчя української поп-сцени презентує нову пісню — «Син і дочка». Тепла […]

Акторська школа "Фенікс": новий етап творчої освіти в Україні

Акторська школа «Фенікс»: новий етап творчої освіти в Україні

Експериментальна акторська школа «Фенікс» оголошує про старт набору. Організатори анонсують відкриття акторської школи нового формату […]

[ShowBiz]

NK Настя Каменських видала україномовний ЕР

NK Настя Каменських видала україномовний ЕР

На цьому тижні побачив світ трек #Цеємояніч, а ще артистка NK Настя Каменських випустила україномовні […]

YAROMIYA: щирість материнської любові у пісні "Син і дочка"

YAROMIYA: щирість материнської любові у пісні «Син і дочка»

Співачка YAROMIYA — яскраве обличчя української поп-сцени презентує нову пісню — «Син і дочка». Тепла […]

KAZKA зіграє благодійний концерт на UYAVA

KAZKA зіграє благодійний концерт на UYAVA

8 вересня амбасадори сучасної української музики у світі — попгурт KAZKA — зіграють благодійний концерт […]

[Music]

[Events]

Інтерактивна виставка, присвячена екшену "Довбуш"

Відкрилась інтерактивна виставка, присвячена екшену «Довбуш»

У Національній академії мистецтв України творці пригодницько-історичного фільму «Довбуш» на чолі з режисером Олесем Саніним […]

Мистецтво - наша броня: проєкт із підтримки митців

Мистецтво — наша броня: проєкт із підтримки митців

Фестиваль Respublica запустив проєкт «Мистецтво — наша броня», аби допомогти митцям, що вступили до лав […]

TVORCHI виступлять в артпросторі UYAVA

TVORCHI виступлять в артпросторі UYAVA

15 вересня український гурт TVORCHI, який називають найгучнішим відкриттям української сцени, зіграє свої найпалкіші хіти […]

Scroll Up