25.04.2022[goodlife]

Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine

26 квітня весь світ знов згадає про Чорнобиль. Під час війни його актуальність зросла, адже через 36 років після аварії росія знов погрожує світу новим Чорнобилем. Запрошуємо вас 26 квітня до перегляду музичного телемарафону за участі 16 українських та міжнародних музикантів — Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine.

Чорнобиль — не лише трагічна сторінка нашої історії, це і історія про перемогу та силу нації, коли не дивлячись на нищівні дії СРСР, українці змогли не лише вижити, а ліквідувати катастрофу та стати щитом для всієї Європи. Через 36 років після найбільшої техногенної катастрофи світу, росія — правонаступниця СРСР, вдалася до ядерного тероризму: понад 600 годин без зміни тримає в заручниках працівників Чорнобильської атомної станції, обстрілює танками найбільшу атомну станцію Європи та підриває там боєприпаси, знов бреше, замовчує та маніпулює інформацією. Можливо тому, що росія, як правонаступниця СРСР, так і не була притягнута до відповідальності за аварію 1986 року? 

Ми маємо донести всьому світу, що Чорнобиль – це ще один геноцид росії проти України, за який вона має відповісти, як і за воєнні злочини. 

Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine

В музичному телемарафоні Sounds of Chornobyl: Brave Ukraine візьмуть участь українські та міжнародні музиканти проєкту Звуки Чорнобиля, серед яких Kazka, Сергій Міхалок, Олександр Чемеров, Стасік, KRUTЬ, Вагоновожатые, Atomic Simao, GusGus, Bjarki, Dub FX  та Telepopmusik, а також електронні музиканти Woo York, Voin Oruwu, Na Nich, Zavoloka, Feldelmelder, Kaiser. Ми почуємо не тільки пісні та побачимо кліпи, присвячені Чорнобилю, а також дізнаємось, як музиканти живуть під час війни, їх історії та слова підтримки.

Під час війни ми всі згадали, яку неймовірну силу та єднання нам дає українська музика, вона наче вплетена в наш генетичний код. Ми хочемо, щоб через українську музику та відчуття артистів проєкту Звуки Чорнобиля українці змогли почути та глибше зрозуміти свою історію, більше дізнались про Чорнобиль. Щоб історію Чорнобиля почули в Україні, щоб його почули й у світі різні люди, з різними музичними смаками, тому й артисти проєкту настільки різноманітні, — каже Валерій Коршунов автор проєкту Звуки Чорнобиля

Деяких з музикантів проєкту Звуки Чорнобиля війна торкнулась дуже сильно. Так будинок мами Жори з Atomic Simao був знищений у Стоянці під Києвом, а сама мама ледве вцілила у підвалі. Андрій з Woo York мешкав у Гостомелі, Стасік зараз у лавах ЗСУ, а Kazka співає гімн України на Таймс сквер у Нью Йорку, Сергій Міхалок звертається до білорусів та зі світовим туром підтримує ЗСУ. Na Nich та Voin Oruwu допомагають біженцям у Львові, тоді як Zavoloka та техно діджей Bjarki допомагають нашим в Берліні. 

Woo York випустили свіжий стрім в Чорнобилі, де разом з проєктом Help Chornobyl, збирають гроші для постраждалих від війни. Підтримати проєкт Help Chornobyl може зараз також кожен українець, просто купивши собі унікальну платівку Звуки Чорнобиля на сайті SoundsofChornobyl.com, або електронну версію альбому Звуки Чорнобиля на bandcam

Подивитись телемарафон Звуки Чорнобиля можна 26 квітня на 24 Каналі о 19:00 та на YouTube, та на Телебачення Торонто

Телемарафон Звуки Чорнобиля ми присвячуємо всім постраждалим та ліквідаторам внаслідок аварії на ЧАЕС 1986 року, працівникам Чорнобильської АЕС сьогодення, особливо тим, що в полоні окупантів відпрацювали 600-годинну найдовшу зміну в історії АЕС, працівникам Запорізької АЕС, які досі знаходяться під контролем окупантів. Всім українцям, що залишаються мужніми, роблять свою справу та захищають світ від проросійського лиха.

Важливо: 

36 років тому, у 1986 році аварія на Чорнобильській АЕС сталася через неправильно запроектований реактор у Москві, а звинуватили звичайних працівників. Через маніпуляції та замовчування тоталітарного режиму СРСР від наслідків аварії постраждала українська земля та мільйони українців, які ліквідували аварію і стали щитом для всієї Європи. 

Через 36 років, росія правонаступниця СРСР, замовчує та маніпулює, тримає в заручниках працівників атомної станції, загрожує світу новою ядерною катастрофою, атакуючи танками та підриваючи боєприпаси на найбільшій атомній станції Європи, від її дій знов страждає українська Земля та мільйони Українців. А головний контролюючий орган МАГАТЕ — як і 35 років назад, не бачить складу злочину, адже на керівних посадах там працюють росіяни. 

26 квітня весь світ знов згадає про Чорнобиль, але він не має про нього забувати, доки його уроки не будуть вивчені, а винуватці покарані. 

Comments

[Fashion]

Vorozhbyt&Zemskova представили колекцію на Vienna Fashion Week

Vorozhbyt&Zemskova представили колекцію на Vienna Fashion Week

Український бренд Vorozhbyt&Zemskova представили колекцію SS23 на Vienna Fashion Week за підтримки Ініціативи “Support Ukrainian […]

AISENBERG: денім, що може говорити

AISENBERG: денім, що може говорити

Денім, що може говорити – фраза, яка яскраво описує бренд AISENBERG. Одеський лейбл якісного джинсового […]

Бренд одягу CHAYKOVSKA представив у Києві нову колекцію

CHAYKOVSKA: нова колекція у Києві

В рамках благодійного заходу на честь 19-річчя журналу Cosmo Lady пройшов показ нової колекції бренду […]

[People]

Andrey Nechay презентував пісню "Не плач"

Andrey Nechay презентував пісню «Не плач»

Andrey Nechay — яскравий представник української музики, який відкриває нову хвилю сучасного саунду та створює […]

Виставка "Між небом та землею" відкрилась на Закарпатті

Виставка «Між небом та землею» відкрилась на Закарпатті

У закарпатському санаторії «Квітка полонини» відкрилась Благодійна виставка «Між небом та землею», ініціатором якої виступила […]

10 пікапів від 10 зірок: надихаюча ініціатива від зірок

10 пікапів від 10 зірок: надихаюча ініціатива від зірок

Українські зірки об’єдналися, аби запустити надихаючу Ініціативу «10 пікапів від 10 зірок» і ще раз […]

[ShowBiz]

Andrey Nechay презентував пісню "Не плач"

Andrey Nechay презентував пісню «Не плач»

Andrey Nechay — яскравий представник української музики, який відкриває нову хвилю сучасного саунду та створює […]

10 пікапів від 10 зірок: надихаюча ініціатива від зірок

10 пікапів від 10 зірок: надихаюча ініціатива від зірок

Українські зірки об’єдналися, аби запустити надихаючу Ініціативу «10 пікапів від 10 зірок» і ще раз […]

Там у тополі: спільна робота Артема Пивоварова та NK

Там у тополі: спільна робота Артема Пивоварова та NK

У межах культурного проєкту «Твої вірші, мої ноти» Артем Пивоваров та NK представляють спільну роботу […]

[Music]

[Events]

Музичне шоу "ФАРБИ" у Києві

Музичне шоу «ФАРБИ» у Києві

6 грудня о 18:00 на сцені Молодого театру відбудеться найдобріша мистецька подія цього сезону — […]

Десятий "Осінній Ярмарок" у ресторані "Прага"

Десятий «Осінній Ярмарок» у ресторані «Прага»

У ресторані «Прага» відбувся вже десятий «Осінній Ярмарок», що встиг стати гарною традицією і одним з […]

Ресторан "Прага" запрошує на Осінній Ярмарок

Ресторан «Прага» запрошує на Осінній Ярмарок

Ресторан «Прага» запрошує 9 жовтня з 12:00 до 18:00 приєднатись до щорічної традиції — Осіннього […]

Scroll Up