17.08.2022[interview]

SESTRA MUSIC: пісня — це наш код нації

Напередодні благодійного концерту, що відбудеться 19 серпня в Osocor Residence, ми поспілкувались з Інесою Грицаєнко солісткою дуету SESTRA MUSIC, про війну, благодійність та «Голос країни».

SESTRA MUSIC
Інесою Грицаєнко
Як виникла ідея створення дуету SESTRA MUSIC?

Наш дует сформувало життя. Ми сестри і цим все сказано. Але саме SESTRA MUSIC уже сформувався з 2-х абсолютно самодостатніх артистів: INESSA – фіналістка топових телевізійних проектів та конкурсів таких як: X-Factor, Eurovision, Чорноморські ігри, Співаємо всі разом та ALINA SAX – Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Її романтичний саксофон об’єднав безліч сердець по всьому світу .

Як давно ви виступаєте разом?

Наша спільна творчість почалась закордоном з Франції, Канни. Нас запросили на виступ в шоу-програмі де ми виступали разом. Світ опинився тісним, і ми зустріли там багато наших знайомих, а також, потенційних замовників на подальші виступи. Саме там і виник наш дует, а вже згодом і назва SESTRA MUSIC. Особливість проекту в використовуванні саксофону в наших піснях, він як вокал — невід’ємна частина пісні. Ми багато над цим працюємо. Тому що ми вважаємо, щоб ти не робив, потрібно завжди залишатись професіоналом своєї справи, залишатись чесним і щирим з глядачем. Коли ми виступаємо, не думаємо про те популярні ми чи ні, просто робимо те, від чого самі отримуємо задоволення і ділимось цим з аудиторією.

Ваша історія на «Голосі країни» розпочалась до війни, поділіться чи буде в неї закінчення?

Так, наша історія на «Голосі країні» почалась до війни. Після виходу ефіру, нас підтримала неймовірна кількість людей. Ми були в шоці, від кількості повідомлень і репостів. Наші люди найкращі. Ми були в захваті від усього, що з нами сталося. Але нажаль наш сезон припинила війна. І зараз ми дуже чекаємо не лише на перемогу нашої країни, але і на продовження проєкту, і маємо надію, що вже скоро ми його побачимо на своїх екранах.

SESTRA MUSIC: пісня - це наш код нації
Що для вас значить шоу «Голос країни»?

Голос країни — це в першу чергу мрія, яка здійснилась. Він змінив наше життя повністю. Це проєкт, який дав нам змогу бути почутими. Проєкт, який подарував нам безцінний досвід, знайомство з українськими артистами. Голос країни — повірив в нас і ми безмежно вдячні йому за це!

Як вплинула війна на ваше життя?

Як і на життя всіх українців. Ми вже не будемо такими, якими були. Війна застала нас на Західній Україні, в Буковелі. Ми мали там виступати з SESTRA MUSIC. Про початок війни, я дізналась у телефонному дзвінку від мами, вона була в Києві, в сльозах казала війна почалась і ми не могли в це повірити. Майже місяць ми були в Україні, Алінка волонтерила в Володимирці, а мої рідні спочатку були в Києві, а потім в Києвській області, де постійно було чутно багато вибухів, ракети постійно пролітали над нашим домом, діти постійно в сльозах і страху, після чого, я прийняла рішення, що частину сім’ї вивожу закордон. В цей час, друг нашої родини з Німеччини, написав мені і благав, аби я вивезла моїх маленьких двоюрідних братів і сестру саме в Німеччину. Я до останнього вагалася, але розумію, що так буде безпечніше для всіх. Я ніколи б не могла подумати, що в 22 роки, на мені буде відповідальність за всю родину. Вони ніколи не були закордоном. Перший мій досвід у 2000 км та 15 годин на кордоні. Я ніколи не забуду цього.

Ви одразу випустили декілька пісень, як вони створювались?

Під час війни ми написали цілий альбом пісень. Дві з яких ви вже чули. Це «У мирному Києві» і «From Ukraine”. В наших піснях ми висловлюємо свій біль і переживання. Музика зараз для нас — це ковток повітря. Ми щасливі, що нашими піснями ми об’єднуємо людей і піднімаємо бойовий дух! Бо пісня — це теж наш код нації.

Ти вперше приїхала до України, які враження, твої відчуття?

Після 6 місяців розлуки, я стрибала від щастя і плакала. Тут все таке рідне. Тут мій дім. Я люблю тут все. Їхала дорогою і не могла намилуватись нашою країною. Яка ж вона гарна. І як мені пощастило, що я українка.

SESTRA MUSIC: пісня - це наш код нації
Розкажи історію створення пісні «У мирному Києві»?

Війна змусила майже половину українців покинути Батьківщину та тимчасово розлучитися зі своїми коханими, друзями, близькими. Прийнявши важке рішення вивезти свою родину за кордон, як і більшість українців, нас переповнювали неймовірний біль та туга за рідною землею, за рідним містом. Одного ранку мені просто дуже захотілося обійняти Київ. Саме в цей момент і була написана пісня «У мирному Києві». Нашу творчу ідею відразу підтримав саундпродюсер Андрій Ігнатченко (IKSIY), який відомий своєю співпрацею з багатьма українськими виконавцями (гр. KAZKA, І. Білик, Т. Кароль, В. Козловський, Камалія, Злата Огнєвич та багато інших). Він допрацював музику та форму треку, і створив стильне та водночас ліричне аранжування пісні. Творчий тандем підхопив і Віталій Тано, продюсер реп-гурту BITZ. За його сприяння, учасники гурту доповнили пісню емоційним, патріотичним репом. Так і народився трек «У мирному Києві», який дарує віру, надію на скору зустріч в улюбленому місті, де чекають обійми, сповнені кохання та тепла.

Зараз ти багато займаєшся благодійністю? Наскільки для тебе це важливо?

Мені здається, що зараз кожен українець робить максимум від себе залежне, кожен на своєму фронті! Це важливо для кожного українця, все це заради нашої перемоги і щасливого майбутнього життя. Тому ми виступаємо на різних благодійних заходах. Окремо я виступаю на благодійних матчах Динамо, де ми збираємо кошти для ЗСУ. Зараз SESTRA MUSIC робить благодійний концерт в Osocor Residence, де всі зібрані кошти, будуть передані ЗСУ. Разом ми велика сила!

Comments

[Fashion]

Бренд одягу CHAYKOVSKA представив у Києві нову колекцію

CHAYKOVSKA: нова колекція у Києві

В рамках благодійного заходу на честь 19-річчя журналу Cosmo Lady пройшов показ нової колекції бренду […]

CHUYKO: капсула "Руки єдності"

CHUYKO: капсула «Руки єдності»

Два брати-близнюки, що завжди тримались разом на своєму кар’єрному шляху, а потім і у світі […]

Арт-проєкт #CULTUREMATTERS

Арт-проєкт #CULTUREMATTERS

2 серпня стартував благодійний арт-проєкт #CULTUREMATTERS, метою якого є допомога  дітям-переселенцям з окупованих та найбільш […]

[People]

KALUSH Orchestra наживо заспівав на шоу від BBC

KALUSH Orchestra наживо заспівав на шоу від BBC

The one show від BBC, український гурт KALUSH Orchestra зробили сюрприз для двох українок, виконавши […]

Піккардійська Терція і SASHKA презентували нову пісню

Піккардійська Терція і SASHKA презентували нову пісню

Українська вокальна формація «Піккардійська Терція» та композитор і виконавець Алекс Макаров, відомий під творчим псевдонімом […]

25-річчя UFW: Укрпошта випустила художній конверт

25-річчя UFW: Укрпошта випустила художній конверт

Укрпошта випустила художній поштовий конверт, на честь 25-річчя UFW (Ukrainian Fashion Week), та провела урочисте […]

[ShowBiz]

KALUSH Orchestra наживо заспівав на шоу від BBC

KALUSH Orchestra наживо заспівав на шоу від BBC

The one show від BBC, український гурт KALUSH Orchestra зробили сюрприз для двох українок, виконавши […]

Піккардійська Терція і SASHKA презентували нову пісню

Піккардійська Терція і SASHKA презентували нову пісню

Українська вокальна формація «Піккардійська Терція» та композитор і виконавець Алекс Макаров, відомий під творчим псевдонімом […]

DJ for Ukraine: Vlad Darwin презентував унікальний проєкт

DJ for Ukraine: Vlad Darwin презентував унікальний проєкт

У столиці, у Міжнародний День Благодійності, відбулася презентація унікального проєкту DJ for Ukraine, основною метою якого є […]

[Music]

[Events]

VIVA UKRAINIAN KIDS

VIVA UKRAINIAN KIDS у Києві

24 вересня у Києві відбудеться благодійний зірковий концерт VIVA UKRAINIAN KIDS! В Pochayna Event Hall […]

Благодійний фонд "Діти Дітям" зібрав 77 тисяч грн для двох шкіл-інтернатів

Благодійний фонд «Діти Дітям» зібрав 77 тисяч грн для двох шкіл-інтернатів

Український Благодійний Фонд «Діти Дітям» провів дуже добру виставку «Світ навколо мене», яка об’єднала сотні […]

Амбасадор дитинства: понад 5 тисяч киян співали разом з зіркам

Амбасадор дитинства: понад 5 тисяч киян співали разом з зіркам

На території Київської дитячої залізниці відбувся благодійний захід для дітей та їх батьків «Амбасадор Дитинства». […]

Scroll Up