03.04.2024[interview]

Олег Скрипка оголосив дату проведення фестивалю Країна Мрій

На сьогодні “Країна Мрій” є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестивалем, що безперервно проходить в Україні з 2004 року. Засновник та ідейний натхненник Міжнародного етнічного фестивалю “Країна Мрій” музикант, композитор та промоутер українського фольклору Олег Скрипка на своїй сторінці в Instagram опублікував відео з анонсом фестивалю, назвав дату та місце проведення, а також оголосив конкурс серед виконавців етнічної музики.

Ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні у вихідні з 21 по 23 червня. 

Гасло цьогорічного фестивалю  – “20 років простір волі!”

Олег Скрипка оголосив дату проведення фестивалю Країна Мрій
Олег Скрипка

За 20 років проведення етнофестиваль “Країна Мрій” став справжнім культурним явищем, впливовим та вагомим важелем відродження національної ідентичності, який зіграв важливу роль у популяризації української культури та фольклору, особливо серед молоді, виступив провідником ідей екології, свободи мислення та творчої думки. 

Двадцять років поспіль команда утверджує українську національну самобутність, презентує кращі взірці української й світової музики, музично-ярмаркове різномаїття, народні ремесла, паради вишиванок, автентичні майстер-класи, етнічні кухні, дитячу і козацьку галявини, книжкові вернісажі, майданчик бандуристів та інші оригінальні рішення та активності.

Тож у підсумку двадцятирічної діяльності фестиваль відіграв і продовжує відігравати  надзвичайну роль у формуванні національного самоусвідомлення сучасного українця. Багато зроблено й планується в налагодженні культурних звʼязків між країнами світу. Саме на “Країні мрій” був започаткований тренд масових гулянь у вишиванках всією родиною та масового співання гімну України.

Олег Скрипка оголосив дату проведення фестивалю Країна Мрій

Цього року ми маємо залучити ще більше молоді на наш етнофест. Бо саме вона і є провідником наших прагнень і традицій, нашого культурного коду у майбутнє. Тож мусимо переказати їй естафету мрій і самоусвідомлення задля збереження нації, – розповідає Олег Скрипка. – «Країна Мрій» гартує сьогодення, підносить сили і здоровʼя, натхнення і нескорений вкраїнський дух! Це свято тих, хто мріє, тих, хто творить і тих, хто прагне відчути безмежність Всесвіту Мистецтв. Єднайтеся із нами в подорожі у світ безмежних мрій, музик чудесних, вогненних почуттів

Програма фестивалю 2024
Олег Скрипка оголосив дату проведення фестивалю Країна Мрій

Цього року фестиваль “Країна Мрій” пройде в форматі затишного родинного свята, безліч активностей буде орієнтовано на молодь. Але розваги та цікавинки заплановані як для дітлахів, так і для гостей поважного віку. Велика увага в програмі фестивалю буде приділена військовим. Задля потреб армії Благодійний фонд Олега Скрипки “Країна Мрій» проведе спеціальні збори, аукціони та інші активності. 

Для захисників та захисниць, а також дітей до 10 років вхід на фестиваль традиційно буде безплатним.

На фестивалі “Країна мрій” гостей чекають виступи українських та закордонних виконавців різних музичних жанрів, насичені майстер-класи, виставки мистецтва, театральні постановки, покази та багато інших активностей. 

Локація етнофесту міститиме кілька великих повноцінних сцен живої музики, а ще різноманіття майданчиків, закапелків, майстерень танцю, музики та співу. Для дітлахів буде обладнана окрема галявина, де малеча зможе захоплено бавитись в народні українські ігри та забави. Чоловіки зможуть випробувати сили в мужніх козацьких розвагах та потішити свій дух в герцю – поєдинку українських козаків.

На електронній сцені заплановані виступи етно ді-джеїв та колаборації з етномузикантами.

В рамках фестивалю відбудеться розмаїтий широкий ярмарок традиційних та крафтових виробів народних промислів та ремесел, майстерня ремесел, де кожен матиме змогу спробувати себе як коваль, гончар, різьбар, вишивальниця, ткаля та багато інших.

Декілька локацій буде присвячено живій традиційній українській кухні.

Повна програма фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу будуть оголошені

Згодом Олег Скрипка на своїй сторінці Instagram опублікує повну програму фестивалю, вартість вхідних квитків та місце продажу квитків.

Оргкомітет також оголошує про пошук партнерів, спонсорів та меценатів фестивалю. Свої пропозиції очікують за телефоном +380505379203 або e-mail: iryna.angelova@gmail.com.

Детальніше про фестиваль та його історію

“Країна Мрій» – найбільший та найдавніший в Україні міжнародний етнофестиваль, який започатковано у 2004 році. Перший етнофест відбувся на Співочому полі у Києві. Час проведення літнього фесту збігається з народним святом Івана Купала (кінець червня — початок липня).

Гімн фестивалю – однойменна пісня та хіт гурту ВВ  “Країна Мрій”, яка була написана Олегом Скрипкою ще у 1998 році, кліп на яку був знятий у 2017 році та набрав майже 2 млн переглядів.

Фестиваль став майданчиком для виступів та презентацій своєї творчості гуртів та виконавців ДахаБраха, Ніна Матвієнко, Бумбокс, Mgzavrebi, Kozak System, ONUKA, ТНМК, Сергій Жадан та Собаки в Космосі, ТНМК, Мандри, Тартак і Гуляйгород, Перкалаба, Пікардійська Терція, Очеретяний кіт, Гуцул Каліпсо, Гайдамаки, Древо, Mad Heads, Орест Лютий, Буття, ДримбаДаДзига, БандурБенд, Володар, Кора́ЛЛі, Царина, Астарта, Здоб Ші Здуб, Мотор’ролла, Іларія та багато інших. 

З 2004 року фестиваль відвідали близько 1 млн відвідувачів, окрім традиційної київської локації, його також було проведено у Львові та Лондоні. Фестиваль має 2 сезонні формати – літній та зимовий. Нашими гостями вже були майстри і виконавці з 30 країн світу, таких як Австрія, Болгарія, Грузія, Єгипет,  Велика Британія, Марокко, Литва, Македонія, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія  та інші.

За 20 років команда фестивалю організувала і провела понад 150 видовищних заходів, фестивалів, концертів та подій. Зокрема, фестиваль «Країна Мрій» в Києві, Львові, Лондоні, фестиваль Рок Січ у 2006-2013 роках, фестиваль Монмартр на Андріївському узвозі у 2013 році, День Києва — Свято вільних людей у 2016 та багато інших. У наших заходах в Україні брали участь іноземні гості та виконавці з 30 країн, а ми презентували українську культуру близько у 100 країнах світу.

Крім того, протягом року “Країна Мрій” проводить ряд культурних заходів в Україні: Фестиваль “Рок Січ”, танцювальні вечірки в стилі “Етно-Диско”, фестиваль Героїчної Пісні “Молода Гвардія”, Вечір Українського Романсу, Парад вишиванок, дитячі бали та традиційні французький та українські вечорниці. “Країна мрій” також проводить видавничу діяльність.

Comments

[Fashion]

Tatil Collection by CHER`17

Tatil Collection by CHER`17: світ гармонії та чуттєвості

Український масмаркет бренд CHER’17 презентує нову мініколекцію Tatil, натхненну концепцією quiet luxury. Її особливість у […]

TWICE: ода весняній ніжності та романтиці

TWICE: ода весняній ніжності та романтиці

Всього у двох строфах Леся Українка вмістила палітру емоцій, які ми відчуваємо щовесни: «Стояла я і слухала весну. Весна мені багато […]

стріт стайл від Lubava Sokol

Українці у Швейцарії: стріт стайл від Lubava Sokol

У Швейцарії редакція Best People Club стала свідком екстравагантної фотосесії від українського бренду Lubava Sokol. […]

[People]

Міша Крупін презентував кліп на пісню "Пароль"

Міша Крупін презентував кліп на пісню «Пароль»

Співак і музикант Міша Крупін презентував пісню і кліп “Пароль”. Як зазначив артист раніше в описі тизеру […]

Артур Боссо: кліп на авторську пісню "Ти Ангел"

Артур Боссо: кліп на авторську пісню «Ти Ангел»

Співак та волонтер Артур Боссо представив авторську пісню «Ти Ангел». Ця пісня присвячена нашим Ангелам захисникам. […]

KOVALEVSKiY & RAPHAiL: сингл Add Your Love

KOVALEVSKiY & RAPHAiL: сингл Add Your Love

Яскраві представники кальянного репу в Україні KOVALEVSKiY & RAPHAiL презентують свій новий сингл — Add […]

[ShowBiz]

Міша Крупін презентував кліп на пісню "Пароль"

Міша Крупін презентував кліп на пісню «Пароль»

Співак і музикант Міша Крупін презентував пісню і кліп “Пароль”. Як зазначив артист раніше в описі тизеру […]

Артур Боссо: кліп на авторську пісню "Ти Ангел"

Артур Боссо: кліп на авторську пісню «Ти Ангел»

Співак та волонтер Артур Боссо представив авторську пісню «Ти Ангел». Ця пісня присвячена нашим Ангелам захисникам. […]

Геля Зозуля: трек "Сьомий елемент"

Геля Зозуля: трек «Сьомий елемент»

Геля Зозуля презентувала новий трек, що розірвав TikTok та Instagram ще задовго до премʼєри, а […]

[Music]

[Events]

V'YAVA відкриває літній сезон в Саду Бажань

V’YAVA відкриває літній сезон в Саду Бажань

27 і 28 квітня в Саду Бажань на ВДНГ оновлений культурний артпростір V’YAVA чекатиме на […]

Олена Кравець: про розвиток акторської школи "Фенікс"

Олена Кравець: про розвиток акторської школи «Фенікс»

Під час творчої зустрічі, відома акторка та телеведуча Олена Кравець поділилась секретами зі студентами соціальної […]

Перше гумористичне шоу "Просмажка"

Перше гумористичне шоу «Просмажка»

17 квітня у концертному залі ATLAS відбудеться перше гумористичне шоу “Просмажка”. Цього вечора зіркові коміки […]

Scroll Up