01.10.2019[Announce]

LVIV FASHION WEEK SS 2020

10-13 жовтня у Львові пройде Lviv Fashion Week SS 2020, основною локацією якого стане Fest Republic. Програма осіннього Тижня обіцяє бути насиченою, дуже різноманітною, подекуди несподіваною, і відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду та Управління культури Львівської міської ради.

Lviv Orchestra Fashion

Lviv Orchestra Fashion

Незвичний і яскравий експеримент міжсекторальної співпраці, що поєднає шанувальників музичного мистецтва та індустрії моди — Lviv Orchestra Fashion — відкриватиме 24 сезон Львівського тижня моди, покази якого розпочнуться 10 жовтня у Fest Republic. Проєкт Lviv Orchestra Fashion – це презентація нової колекції SS 2020 бренду Marta Wachholz у супроводі симфонічного оркестру INSO-Lviv, спеціально для якої симфонічну сюїту на теми відомих українських народних пісень створив український композитор, музичний продюсер, член НСКУ Іван Небесний.
В основній програмі домінують українські дизайнери – колекції весна/літо 2020 продемонструють Marta Wachholz, chereshnivska, Olena Oliynyk, Olga Steblak, 7/11 Seven Eleven, Nit.kA, Onufriv.O, Juliya Kros, Kristina Laptso. Міжнародними учасниками Lviv Fashion Week стануть італійські бренди Balossa, Salvatore Piccione, грузинський бренд Nemsen. Серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week – представники IED Istituto Europeo di Design (Мілан), Vogue Czechoslovakia, Vogue Poland, Fashion Channel Milano, Schon magazine, Design Scene magazine.
Традиційно Lviv Fashion Week підтримує молодих дизайнерів. Цього сезону організатори підготували одразу два конкурсні проєкти: Lviv Fashion Week for Eco — конкурс серед дизайнерів на кращу еко-спрямовану колекцію та Future Fashion Generation — конкурс з відбору найцікавіших і найперспективніших колекцій дизайнерів-початківців та молодих брендів.

Lviv Fashion Week for Eco

Lviv Fashion Week for Eco

Переможцем екологічної програми для українських дизайнерів Lviv Fashion Week for Eco стала Олена Лазоренко (бренд Oppido). Олена отримає нагороду — виготовлення колекції, її фотозйомку та представлення на Lviv Fashion Week SS 2020 за рахунок організатора. Програма включала 5-денну навчальну частину і конкурс серед учасників на кращу еко-спрямовану колекцію. Всього у Lviv Fashion Week for Eco взяли участь 36 дизайнерів з різних регіонів України. Консультації щодо екологічної складової колекцій при визначенні переможця конкурсу були надані Zero Waste Lviv.

Готуючись до лекцій Lviv FW for Eco, я прослухала онлайн курс від London college of fashion «Fashion and Sustainability: Understanding Luxury Fashion in a Changing World». 5 днів інтенсиву від Lviv Fashion Week значно доповнили і підсумували усі знання й розуміння того, чим я хочу займатися, так з’явилася ідея створити проект Vintage silk upcycling. Я дуже вдячна усім лекторам за конструктивний діалог та важливі поради. Це були приємні і плідні 5 днів навчання і напружені 20 днів роботи, які принесли мені нові знання, нові вміння, новий цікавий досвід та нові приємні знайомства. Дякую! – поділилася враженнями від проекту Олена Лазоренко

LVIV FASHION WEEK SS 2020: Future Fashion Generation

Future Fashion Generation

Переможцями конкурсу Future Fashion Generation стали молоді бренди: ORNAMENT, SOYKA, HAVRYLIV, FRBTK, Starchak, Zalesova, Iryna Soloviy. Їх колекції будуть презентовані 10-13 жовтня — Lviv Fashion Week повністю забезпечує організацію показів колекцій переможців проєкту на основному подіумі.
У центрі уваги Lviv Fashion Week SS 2020 – sustainable fashion, і в рамках осіннього тижня моди реалізовуються три екологічні проєкти, метою яких є популяризувати sustainable fashion серед дизайнерів та споживачів, продемонструвати, що еко-тема – це якісно, трендово та перспективно, активізувати еко-активності у роботі українських дизайнерів. Окрім екологічної програми для дизайнерів Lviv Fashion Week for Eco, на території основної локації Fest Republic діятиме простір екологічного мислення Green Space — з декоративно-технічним оформленням на еко-тематику, який міститиме інформаційну, мистецьку та візуальну складову з метою підвищення рівня еко-свідомості громадськості. Також тут передбачені окремі тематичні лекції, зустрічі, дискусії. Проєкти Lviv Fashion Week for Eco та Green Space проходять за підтримки Українського культурного фонду.

Fashion Revolution. The future of textiles

Fashion Revolution. The future of textiles – виставка, що висвітлює основні виклики fashion-індустрії та демонструє шведські шляхи вирішення та ініціативи для формування більш sustainable системи в моді. Організатори: Шведський Інститут, Посольство Швеції у партнерстві з Lviv Fashion Week.
Світове виробництво одягу зросло більш ніж удвічі з 2000 року. Ми споживаємо близько 62 мільйонів тонн одягу в усьому світі, і лише 20 відсотків повторно використовуються або переробляються. Індустрія моди — одна з найбільш забруднюючих галузей у світі. Виставка демонструє нові ініціативи, що виникають на шведській модній сцені — від дослідницьких проєктів до sustainable колекцій, від розвинутого бізнесу до стартапів, між різними індустріями та конкуруючими в іншому випадку операціями, що відкриває шлях до революції моди.
Виставка Fashion Revolution. The future of textiles діятиме 11-13 жовтня на території основної локації Fest Republic. В рамках виставки 11 жовтня відбудеться круглий стіл “Fast Fashion versus Slow Fashion”.
Sustainable колекції на Lviv Fashion Week SS 2020 представлять бренди SOYKA, Olga Steblak, Iryna Soloviy, FRBTK, Oppido, 7/11 Seven Eleven, Starchak, Juliya Kros.

LVIV FASHION WEEK SS 2020: Diversity you – відверто про толерантність до інакшості

Проєкт „Diversity you” має на меті привернути увагу до питання мінливості та різноманітності поняття краси у світі моди, спровокувати соціум до обговорень та створити інформаційний розголос навколо теми, що є однією з провідних трендів сучасності і є логічним продовженням дискусій навколо понять глобалізації та толерантності у сучасному світі.
В основі проєкту Diversity you — дві фотосесії, над якими працювали стилісти Олена Болдирєва та Ігор Степаник, фотографи Андрій Гончаренко та Марта Сирко, а моделі представили одяг дизайнерів Vozianov, Marta Wachholz, Kateryna Karol та Lesia Semi. Незвичними фотосесії є завдяки «нестандартним» у традиційному значенні моделям – людям різного віку, раси, тілобудови, з особливостями тощо, які розширюють рамки уявних і мінливих стереотипів поняття «краси», «естетики», «гармонії» і «привабливості».
Презентація проєкту відбудеться 10 жовтня в Futura Hub.

Lviv Fashion Cinema

Lviv Fashion Cinema

Також в рамках Львівського тижня моди 10-13 жовтня вперше проходитиме Lviv Fashion Cinema — новий проєкт, що поєднає моду та кіно. Lviv Fashion Cinema — це серія заходів у форматі лекція + показ фільмів про моду та дизайн, що відбуватимуться у Кінопалаці “Копернік”. Кіно-добірку спеціально для LvivFW уклали та надали Kyiv Music Film – незалежний дистриб’ютор фільмів про музику та нову культуру, авторського кіно. Будуть продемонстровані стрічки: “McQueen”, “Вествуд: панк, ікона, активістка”, “Дріс”, “Секс, мода, диско”, “Моє покоління” та “Геніальний кутюр’є”.
Основний розклад показів та презентацій сезону весна/літо 2020 доповнюватиме освітній форум, присвячений різним аспектам індустрії моди, що проводиться за участі українських та закордонних фахівців. У рамках Fashion Forum, що проходитиме у Design House та у просторі Green Space на основній локації Fest Republic з 10 по 13 жовтня, передбачені лекції «Управління стартапом у fashion індустрії, на прикладі бренду Chereshnivska» (Ірина Кохан, співвласниця бренду Chereshnivska), «SMM стратегія для fashion бренду» (Вікторія Багдай, менеджерка ONE : ONE AGENCY), «Вихід бренду на міжнародні ринки» (Indra Kaffemanaite, Creative/Art Director Balossa), «Як створити бренд «з нуля». Перспективи fashion-освіти” (Наталія Холодило, власниця бренду Novana Studio), «Бізнес у fashion індустрії на прикладі шоуруму. Основні помилки та кризові моменти» (Лідія Продан, власниця шоуруму Open Store Lviv), “Мотиваційний кейс бренду Horondi» (Олександр Горонді, власник бренду Horondi), «Стала мода визначає майбутнє» (Клаудія Шевельова, founding partner у Change Agency Responsible Future), «Fashion резиденції: перший досвід та перспективи» (Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week), «Сталий розвиток. Інновації в текстильній промисловості» (Яна Червінська, власниця бренду Yana Chervinska), «Інновації та стійкість у моді. Розповідь та реальність» (Olga Myelkova, Area Manager в IED — Istituto Europeo di Design), «Бренд стратегія у fashion індустрії» (Анна Кульчицька, власниця Friday Agency), «Тренд 2020 в моді» (Giovanni Ottonello (Art Director у IED — Istituto Europeo di Design).
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Акредитація журналістів на www.lvivfashionweek.com

 

Comments

[Fashion]

STEFANO LOMPAS: авторський бренд дизайнерського одягу та взуття

STEFANO LOMPAS: авторський бренд дизайнерського одягу

Нова колекція одягу від дизайнерського бренда STEFANO LOMPAS створена для впевнених у собі жінок, які […]

Best Fashion Awards 2021

Best Fashion Awards 2021: переможці

В Національному центрі «Український дім» відбулася дванадцята Церемонія вручення української професійної премії в сфері моди […]

коллекция бренда Eva Lendel

Less is More: коллекция бренда Eva Lendel

Бренд свадебных и вечерних платьев Eva Lendel представил обновленную коллекцию Less is More. Она воплощает […]

[People]

Наталья Гордиенко

Natalia Gordienko: Киев — мой второй дом

Звезда Евровидения 2021 Natalia Gordienko (Наталья Гордиенко) пребывая в Киеве, где снимался клип на ее […]

Наталья Власюк: благотворительность нужно воспитывать

Наталья Власюк: благотворительность нужно воспитывать

Дизайнер бренда Vlasna.Designer Наталья Власюк поддержала фотопроект проект «Дети Детям» и поделилась с создателем Благотворительного […]

Найкращі вихідні: совместный проект FILM.UA Group и Atlas Weekend

Найкращі вихідні: совместный проект FILM.UA Group и Atlas Weekend

Смотрите первый трейлер украинской комедии “Найкращі вихідні” под саундтрек от The HARDKISS, Onuka, alyona alyona […]

[ShowBiz]

VERKA SERDUCHKA: святкова прем’єра Wild Christmas

VERKA SERDUCHKA: святкова прем’єра Wild Christmas

Головна зірка країни VERKA SERDUCHKA презентувала новий трек, який, безсумнівно, стане знаковим хітом прийдешнього новорічного […]

Гурт ТНМК випустив першу частину альбому ВАТРА

Гурт ТНМК випустив першу частину альбому ВАТРА

Після трирічної паузи, гурт ТНМК презентував першу частину восьмої номерної платівки ВАТРА. Під час локдауну […]

Аліна Гросу приголомшила своїм шоу

Аліна Гросу приголомшила своїм шоу

Головна «Троянда» України Аліна Гросу приголомшила своїм шоу, зібрав аншлаг у Палаці «Україна». Ми дуже […]

[Music]

[Events]

Концерт KHMARA: праздник живой музыки

Концерт KHMARA: праздник живой музыки

15 декабря в 19:00 в Октябрьском дворце пройдет концерт KHMARA с новой программой звездного композитора […]

церемония награждения

Cabinet boss TOP 50: красная дорожка

В Киеве в Fairmont Grand Hotel прошла торжественная церемония награждения ежегодной бизнес премии Cabinet Boss […]

Cabinet Boss

Cabinet Boss. TOP-50

В Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів щорічної Всеукраїнської бізнес премії Cabinet […]

Scroll Up