02.11.2025[art]
Коли ти розлучишся: оголошено дату прем’єри комедії
У Болгарії завершилися зйомки першого етапу фільму «Коли ти розлучишся?» — продовження хіта «Коли ти вийдеш заміж?»

На мальовничому узбережжі Чорного моря у Болгарії завершилися зйомки нового фільму режисера Олексія Комаровського — романтичної пригодницької комедії «Коли ти розлучишся?» Це продовження улюбленої історії «Коли ти вийдеш заміж?», яка підкорила глядачів чесністю, гумором і магією кохання та зібрала понад 40 мільйонів гривень і 240 тис. квитків у національному прокаті, а також отримала кінотеатральний прокат у США, Канаді, Австрії, Німеччині та інших країнах з оригінальним дублюванням українською мовою.
Болгарський етап зйомок став ключовим для фільму — частину сцен знімали на локаціях, які ще не бачив кінематограф: між морськими скелями, виноградниками та старовинними містечками. Далі знімальна група вирушить до нашої Одеси, де вже в середині листопада розпочнеться фінальна частина виробництва.

На вас чекає фільм-пригода міжнародного класу! Болгарія стала для нас справжнім відкриттям — вона виглядає, як мікс Тоскани та Малібу. Ми знімаємо історію про любов, свободу й другий шанс, замішану на сонці, вині, морі та пригодах. І, звісно, з гумором, який рятує від усього!, — говорить Олексій Комаровський, режисер стрічки
До головних героїв — Наталки Денисенко, Тараса Цимбалюка та Антоніни Хижняк — приєдналися нові обличчя: Анастасія Цимбалару, Яна Рай, Юлія Ігначенко та художниця Слава Тимошенко, для якої це дебют на великому екрані.

Прем’єра фільму в кінотеатрах України запланована на 12 березня 2026 року. А вже зовсім скоро ми розпочнемо зйомки в Одесі — це буде друга частина наших чорноморських пригод. Саме там море знову об’єднає країни, героїв і почуття, — зазначив продюсер фільму Андрій Ногін
Особливим сюрпризом стане участь популярного болгарського актора Іво Аракова, чия поява додає фільму міжнародного масштабу й нового шарму.
«Коли ти розлучишся?» — це історія про те, що іноді розставання — лише початок чогось справжнього. Море тут стає символом змін, свободи і любові, яка не визнає кордонів.

Фільм створюється у міжнародній копродукції UnitedContentHUB (Словаччина) за участі KOMAROVSKYI Films, Одеської кіностудії (Україна), Concept Studio (Болгарія) та IMART_LV (Латвія).
- Стратегічний партнер — Between Media Agency.
- Офіційний партнер — Київстар ТБ.
- Титульний медіапартнер — 1+1 media.
- PR-підтримка — YULA Company.
- Національний прокат — B&H Film Distribution Company.
[Best People Talk]
[Music]
[Events]
Різдвяний концерт YUNA 2025
Вже 27 листопада в концертній залі МЦКМ відбудеться Різдвяний концерт YUNA. Лауреати Національної музичної премії […]
Таємний Санта від Юлиних бабусь
Благодійний фонд «Юлині бабусі», заснований ведучою Happy Ранку на Хіт FM Юлею Карповою, вже третій […]
31-й сезон Odessa Fashion Day: сила творчості у часи незламності
31-й сезон Odessa Fashion Day проходить під гаслом UNYIELDING — присвятою внутрішній силі, свободі та […]







Comments