15.05.2023[interview]

ANAEL: про зйомки кліпа «Маки» та творчі плани

Для публіки нові зірки на сцені виникають легко та красиво. Просто вмикаєш телевізор і насолоджуєшся гарною піснею. Але за тією яскравою картинкою криється величезна робота великої команди й самого артиста, талант якого мов діамант огранюють безліч фахівців. Наша розповідь про початок музикальної кар’єри в Україні талановитої співачки і авторки, яку звуть ANAEL.

ANAEL привезла до Києва "Маки"
У Києві відбулись зйомки двох кліпів на твої нові пісні. Розкажи про це

ANAEL: Я ніколи собі не уявляла, як багато необхідно зробити роботи для професійного створення кліпу, скільки людей потрібно задіяти! Дуже вдячна режисеру Георгію Дергачову та всій команді за таку круту організацію всього проекту, за підтримку мене та моєї творчості. Ми вирішили відзняти одразу два кліпи.

Кілька тижнів тривала підготовка: затверждення сценарію, розробка образів, примірки у дизайнерів та ін. Ми знімали в один день два кліпи і мені довелося з самого ранку до пізнього вечора стояти босоніж на холодній землі. У знімальному павільйоні було досить прохолодно, а на мені була тільки тоненька сукня. Ми працювали без перерв. Я розуміла, що треба знайти в собі сили, не звертати увагу на холод і втому, щоб передати всім людям сенс своїх пісень через мої емоції.

Моя авторська пісня «МАКИ» дуже глибока та наповнена сенсами. Я співала у кадрі і уявляла собі всіх жінок, матерів, дітей і їхні молитви, як оберіг для своїх чоловіків. Наша молитва за героїв допоможе їм перемогти та повернутися до своїх родин живими.

Я реально відчувала, що вся команда перейнялася моїми піснями, сюжетом кліпів, які знімали. Усі працювали від душі та з патріотизмом до своєї Батьківщини. І це ще більше емоційно зміцнювало мене на зйомці. Вже незабаром я презентую відеокліп «МАКИ».

ANAEL привезла до Києва "Маки"

Найцікавіше було, коли почали знімати другий кліп, він кардинально відрізняється від першого. Не вся команда, яка була задіяна у зйомках, знала сюжет кліпу. Образ, в якому я вийшла на знімальний майданчик, здивував багатьох. В їхніх очах я прочитала – хто ти? і як можна так перетворитися? Коли я почала співати, вони завмерли від здивування – що так сміливо, патріотично.

Хоча ми вже зняли і другий кліп, але реліз його відбудеться щонайменше за місяць, оскільки над ним ще багато роботи. Він частково складається з анімації і там складніший процес монтажу. Поки я не розповідатиму про що кліп і пісня (це моя маленька таємниця), але я впевнена, що його захочуть побачити мільйони людей.

сингл «МАКИ»
Про що саме твоя пісня “Маки”?

ANAEL: Про українського героя, захисника, який після поранення перебуває у комі, між життям та смертю. Душа солдата переміщається в макове поле і в його свідомості він бачить найважливіші для нього моменти житті — його улюблена дружина, сім’я в переплетенні з жахливими картинками війни «чорні вовки бігають по полю»…

У пісні та кліпі МАКИ — багато сильних життєвих символів. Основний символ – квітка Мак, це символ Сонця, нескінченності буття, свободи, гордості, сну та смерті, а також жалю за загиблими, безневинно пролитою кров’ю, символ оберегу від нечистої сили. Вогонь – споконвіку вважався священним символом дому – він живить і оберігає. Вода — символізує початок, очищення, нескінченність, мудрість.

Пісня «МАКИ» – це відображення: любові, надії матерів, жінок, дітей, які чекають на наших героїв живими – з перемогою.

сингл «МАКИ»
Ми знаємо, що вірші своїх пісень та музику ти пишеш сама. Як до тебе взагалі приходять ідеї майбутніх пісень?

ANAEL: Мені здається, що це пісні мене обирають, а я як їх провідник, співаю їх людям.

У мене пісні діляться на дві мої емоції. Одні — з дуже глибоким змістом, я їх називаю пісні-трилери. Я прокидаюся вночі від яскравого сну, який настільки реалістичний — у картинках, і одразу записую слова, описуючи побачене, які потім стають основою нової композицiї. Iноді я використовую метафоричні асоціативні карти, які занурюють мене в підсвідомість, з якої черпаю думки та почуття, і вони наповнюють мої вірші глибоким змістом та мудрістю. Друга частина пісень — це емоції любові та мудрості щасливої успішної жінки. За це — я вдячна своєму чоловікові, він моя муза і натхнення.

У моїх піснях багато слухачів знайдуть себе, відкриють власний сенс у глибоких життєвих переживаннях.

Щоразу, коли я створюю пісню, я дякую Боженьку i своєму Янголу за допомогу, що дають мені можливість жити і передавати свої почуття.

Хочу багато встигнути і поділитися своєю творчістю, і вірю, що мої пісні сподобаються багатьом слухачам та надихнуть їх неймовірними емоціями.

ANAEL привезла до Києва "Маки"

У чому ти бачиш свою місію як артистка?

ANAEL: Я завжди ставила сама собі питання — хотіла б я мати такого друга, як я? Була б мені цікава така людина? Якби я була чоловіком — хотіла б я прожити все своє життя з такою жінкою? І тому, я завжди багато працювала над собою, і повірте, що бути чесним перед самим собою дуже не просто.

Я хочу, щоб моя творчість відкрила для людей глибини їхнього внутрішнього світу, який вони іноді приховують чи бояться!

ANAEL привезла до Києва "Маки"
Хто твій янгол натхненник?

ANAEL: У мене їх два: першiй — це мій чоловік, як я говорю — кохання всього мого життя. У ньому зібрані всі якості справжнього чоловіка — мудрість, стійкість і головне любов. Так як він любить це життя, людей і все що його оточує — таких як він я не зустрічала.

Другий – мій Янгол-охоронець, який мене оберігає і веде по життю і я завжди відчуваю його поряд із собою і безмірно йому вдячна.

сингл «МАКИ»
Чим надихаєшся кожного дня?

ANAEL: Своїм малюком, чоловіком, домашнім затишком, творчістю, своїми хобі, спортом.

Ти людина настрою, чи розпорядку?

ANAEL: Мій життєвий досвід виховав у мені дуже відповідальну людину. Для мене дуже важливі: пунктуальність (бо я ціную свій час і людей), дотримання слова, домовленостей. Я розумію, що всі люди різні, не у всіх такі самі принципи, як у мене, тому, якщо щось іде не за планом, я не здаюся, приймаю ситуацію і все одно намагаюся досягти результату.

ANAEL привезла до Києва "Маки"
У тебе є риси характеру, слабкості котрі, як ти вважаєш, заважають тобі у роботі?

ANAEL: У мене багато друзів, колег по роботі з мого колишнього життя, які зараз з різних країн дзвонять мені і цікавляться, як у мене справи і те, що дуже приємно — дякують мені за різні ситуації з нашого минулого, коли я їх чомусь навчила, підказала.

Характер у мене — без хвастощів, думаю дуже хороший. Я навіть жартома говорила, якщо бу могла — сама на собі одружилася б. І ось так я зустріла свого коханого – він моє відображення.

ANAEL привезла до Києва "Маки"
І навпаки, яка твоя найсильніша риса характеру?

ANAEL: У дитинстві батько мені сказав, займайся тим що тобі буде подобатися і воно дасть свої плоди, якщо за щось взялася доведи до кінця, а якщо не можеш не берись. Ці настанови відіграли велику роль у моєму житті. Завдяки їм — за що б я не бралася завжди доводжу до розуму, моя працьовитість мене іноді вимотує, але потім, коли бачу результат, це завжди сльози радості. Я не здаюсь і завжди йду до кінця.

Чим захоплюєшся окрім написання пісень?

ANAEL: Зараз творчість взяла гору над усіма моїми іншими заняттями та захопленнями. У моєму минулому – успішна кар’єра в управлінській сфері, власний бізнес проект. Інтереси та хоббі були різні у моєму житті. Раніше любила малювати. Це були незвичайні картини, наприклад — на однiй з них була зображена дівчина з гілок дерев, яка уособлює жіночий рід, як дерево життя, а з іншого боку, коли перевертаєш картину на світло, видно образ чоловіка — як сила роду.

ANAEL: про зйомки кліпа "Маки" та творчі плани
Які твої плани й сподівання щодо музикальної кар’єри в Україні?

ANAEL: У моєму репертуарі вже понад 20 авторських пісень, вони в різних жанрах. Я вже обрала 7 пісень (на мою думку найсильніших) – для мого першого альбому. Вони сповнені глибоким змістом, в них відображені мої почуття, переживання, любов — все з моїх снів та реалії прожитих вражень.

Я вірю, що моя творчість сподобається людям, і я досягну своєї мрії, яка для мене зараз дуже важлива. Я дуже хочу, щоб моя перша пісня та кліп «МАКИ» допомогла нашій країні, нашим героям у перемозі, всім, хто за них молиться і чекає на повернення додому живими.

Коли чекати на прем’єру кліпу “Маки”?

ANAEL: Пісню «МАКИ» я випустила на 8 травня — в день пам’яті вшанування пам’яті жертв усіх збройних конфліктів. А кліп презентуємо у другій половині травня. Зараз триває робота над монтажем кліпу. Я сама з нетерпінням і в приємному очікуванні хочу подивитися як все вийшло. Адже так цікаво побачити на екрані свій сон!

пісня "Маки"
Твої побажання Україні, українцям

Ми обов’язково переможемо і зовсім скоро. Ми, Українці, ніколи не падали ні духом, ні словом, ні ділом. Ми ніколи не нападали і завжди допомагали своїм сусідам. А коли напали на нас — ми захищаємо нашу Батькiвщину, свій будинок, сім’ю. Нас неможливо перемогти, за нами правда та благословення Господнє.

А мої побажання, щоб усе сталося — перемога, повернення наших хлопців та дівчат живими та здоровими, щоб у кожного був свій будинок з великою сім’єю та посмішками, повернулися та з’єдналися сім’ї, щоб розвивалася та процвітала наша Україна!

ANAEL – нове загадкове ім’я в українській музиці

фото, відео: Володимир Ануфрієв

Comments

[Fashion]

Cher'17

Cher’17: кампейн «Краса врятує»

Бренд Cher’17 презентує новий кампейн із ключовим меседжем «Краса врятує». За концепцію та її втілення […]

Колекція Fakecial Identify Ready Couture by Karavanska Umanska

Колекція Fakecial Identify Ready Couture by Karavanska Umanska

Презентація колекції бренду Karavanska Umanska під час Паризького тижня моди. Дует українських дизайнерок Оксана Караванська […]

Бренд LESIA|Ukrainka: нова колекція весна/літо 2023

Бренд LESIA|Ukrainka: нова колекція весна/літо 2023

Натхнені чарівністю та силою українстьких жінок, бренд LESIA|Ukrainka у кожній з нас випустив нову колекцію. […]

[People]

У NAVY запустили перші кораблі

У NAVY запустили перші кораблі

3 червня у порту відпочинку NAVY відбувся перший концерт після початку повномасштабного вторгнення. Патріотичний Open […]

Яна Прядко відсвяткувала День народження в компанії зірок

Яна Прядко відсвяткувала День народження в компанії зірок

Зірковий директор та власниця агентства Master Management 360 Яна Прядко відсвяткувала день народження у форматі […]

Masha Danilova презентувала кліп на пісню "Кайф"

Masha Danilova презентувала кліп на пісню «Кайф»

31 травня українська співачка Masha Danilova презентувала відеороботу на пісню «Кайф». Зйомки кайфового кліпу проходили два […]

[ShowBiz]

Masha Danilova презентувала кліп на пісню "Кайф"

Masha Danilova презентувала кліп на пісню «Кайф»

31 травня українська співачка Masha Danilova презентувала відеороботу на пісню «Кайф». Зйомки кайфового кліпу проходили два […]

СКАЙ та Злата Огневич

На концерті СКАЙ зібрали гроші на добрі справи

Цьогорічну програму святкування Дня Києва своїм першим великим концертом в Палаці спорту відкрив гурт СКАЙ […]

Гурт INTUI: незабутні музичні враження від нового синглу "Засинай"

Гурт INTUI: незабутні музичні враження від нового синглу «Засинай»

Київ, 25.05.2023 — Гурт INTUI радо оголошує випуск своєї нової пісні «Засинай», що стала втіленням […]

[Music]

[Events]

Премія YUNA вручить нагороди переможцям 2023 року

Премія YUNA вручить нагороди переможцям 2023 року

Оргкомітет премії YUNA оголосив імена артистів, які виступлять на церемонії. Серед них “Без Обмежень”, KOLA, […]

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: два сольних концерти у столиці

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: два концерти у столиці

Перші концерти у Києві за два роки гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ викликали неабиякий ажіотаж! Квитки на […]

У NAVY запустили перші кораблі

У NAVY запустили перші кораблі

3 червня у порту відпочинку NAVY відбувся перший концерт після початку повномасштабного вторгнення. Патріотичний Open […]

Scroll Up